GTA 6 GELİYOR!

GTA 6 GELİYOR!

Son günlerde ismi yüksek sesle dillendirilen Grand Theft Auto VI artık gelmek üzere.  GTA 6 ile merak edilenleri oyun yapımcısı şirket çalışanları yapmış oldukları açıklamalar sayesinde yanıt aramaya çalıştık.

Grand Theft Auto video oyunu serisi, günümüze kadar gelmiş en uzun soluklu video oyunlarından. Rockstar Games, GTA ile 1997 yılından bu yana bilgisayarlarımızda önemli yer tutmuş durumda . Taktir edersiniz ki serinin ilk oyunuyla son oyunu arasında hatrı sayılır grafiksel, oynanış dinamiği ve hikaye gibi  farklılıklar var.

GTA 3’ten beri oyunların anlatmış oldukları hikaye oyun severler tarafından benimsendi, video oyunu içindeki karakterler gerçek hayatın bir parçasıymış gibi hissettirildi. 2013’te çıkan Grand Theft Auto’nun son oyunu GTA 5 video oyunu severlerin hayatlarına giriş yaptı. Video oyununun çıkmasının üzerinden tam 6 yıl geçti fakat  hâlâ oyun severler tarafından benimsenen popüler bir oyun. Fakat artık GTA 5’in sonu gelmiş 6’ya yelken açma zamanı gelmiş gibi. Gelin hep birlikte GTA VI için elimizdeki tüm bilgilere bakalım. Merak ettiklerinizi cevapladığımız bir içerik ile karşınızdayız.

GTA 6 ne zaman çıkacak?

Yapımcı şirketin ”8 yıl” arayla oyun çıkardığını biliyoruz bu durumda oklar 2021’i gösteriyor.

GTA 6 sistem gereksinimleri nasıl olacak?

Bir dönemin GTA 5’i kaldırıyor mu esprisi yerini 6’ya bırakacak gibi görünüyor.

GTA 6 hangi platformlarda olacak?

PC, PS4, PS5, XBOX.

GTA 6 haritası nasıl olacak?

Tüm GTA oyunlarının birleşimi bir harita.

GTA 6’da hangi karakterler olacak?

Tek karakter olmayacak kadın karakter olacak.

Etiketler

Yorum yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.