Eşinizi mutlu etmenin birkaç yolu

Eşinizi mutlu etmenin birkaç yolu

Çok fazla zaman ilişki problemleriyle karşı karşıya kalıyoruz. Fakat her zaman bir yol vardır. Olumlu düşünerek her zaman bir çözüm yolu bulabiliriz. Bu yazıda eşinizi mutlu etmenin birkaç yolunu sunuyorum.

 

 

 

  1. En çok ihtiyacı olduğu şeyleri hediye olarak alın

Eşiniz yeni bir markanın tıraş losyonu için can atıyor ya da yeni aldığı gömleğe uyması için yeni bir kravat istiyor ya da sadece bir flaş diske ihtiyaç duyuyor. Lazım olduğunu bildiği halde gidip alamıyor. Neden bir adım öne geçmiyorsun, satın alıp ona özel bir hediye olarak vermiyorsun? Bu şekilde eşiniz kendini değerli hissedecek ve mutlu olacak

  1. ‘Seni seviyorum’ deyin

Her ilişkide, anlaşmazlıklar ya da kavgalar olacaktır. Ama onları kafaya takmayın. Makyaj yapın ve ‘Seni seviyorum’ deyin. Ayda en az bir kez söyleyin, ilişkiniz daha iyi olacak ve eşiniz mutlu olacak.

  1. Arabasını kullandıktan sonra yakıt almayı ihmal etmeyin

Bir arabası var ise kullandığınız da (Sizin kullanmanıza izin veriyorsa :)) kullandıktan sonra yakıt almayı unutmayın. Eşiniz bu hareketiniz ile size daha çok güvenip mutlu olacaktır.

  1. Sevdiği yemekleri pişirin

Sevdiği yemekleri pişirin. Sürekli en sevdiği yemeklerden yaparak eşinizi mutlu edin.

  1. Saygı ve sevgi ile yaklaşın

Eşinizle alçak sesle konuşun. Ona iyi davranın ve tartışmalardan kaçınarak daima nazik olun. Bu şekilde eşinizde size öyle davranacak ve şaşıracaksınız. Bunun nedeni,  davranışlarınızdan memnun olması ve size karşı olan iyiliğini göstermek istemesidir.

  1. Eşiniz çok meşgul olabilir. Çamaşırlarını temiz tutmaya çalışın

Eşinizin işi çok yoğun olabilir. Sizin ile ilgilenmeyebilir. Çamaşırlarının temiz olmasını sağlayarak yarın ne giysem derdini azaltarak mutlu edebilirsiniz. Bu şekilde sizi daha çok sevecek ve size minnettar kalacaktır. Size daha nazik davranacaktır.

  1. Sevişmek istediğinde evet deyin

Erkekler kadınlara göre daha çok sevişmek ister. Kadınlar daha çok eğlenmek ister ama erkekler ise daha çok seks ister. İlişkiniz arasında denge kurarak hem onu hemde kendinizi mutlu edebilirsiniz.

Bunlar ilişkinizi daha iyi yerlere getirmek için sadece birkaç küçük öneri, aslında eşinizi mutlu etmek sizin elinizde. Eşinizi mutlu ettiğiniz kadar sizde mutlu olacaksınız . Aslında kendiniz için yapmış oluyorsunuz yaptıklarınızı.

 

Yazar: Rosina S Khan

Açık kaynak paylaşım sitesi

Eşinizi mutlu etmenin birkaç yolu (1 Yorum)